caphe.cz
Email: info@caphe.cz Ca phe - restaurace a kavárna Chotěšov CÀ PHÊ - Restaurace a kavárna Chotěšov Dopřejte si požitek v podobě delikátního jídla a vybraného vína a užijte si večer v jedné z předních chotěšovských restaurací. +420722152588 Česká kuchyně, Asijská kuchyně, Speciality, Tradice, Káva, Drinky, Cukrárna, Dětské hřiště, Gril
Dopřejte si požitek v podobě delikátního jídla a vybraného vína a užijte si večer v jedné z předních chotěšovských restaurací.

Naše nabídka

Naše nabídka
Služby poskytované pro naše zákazníky
Výborná večeřeToužíte po výjimečném gurmánském zážitku? Postarají se o Vás největší šéfkuchařská esa. Výjimečná událost nemusí být důvodem pro návštěvu výjimečné restaurace. Co se dostat do gastronomického nebe prostě jen tak?
Kuchařské lekceJak to dělají? Co je to za chuť? Vždycky mě zajímalo, co tam dávají za koření. To nezvládnu... Ale zvládnete
Dětské hřištěŽe nemáte kam zajít s dětmi? Nyní máte možnost užít si procházku všichni. Můžete zajít na zmrzku, posedět u kávičky, děti se vyřádí a Vy máte možnost pokecat s kamarádkami nad dortíkem.
Vyletněná terasa s grilemNení nad to si v létě posedět na terásce, užít si krásný večer s dobrou večeří, vínem, přáteli a výhledem na Hazmburk.
Dali byste si výjimečnou kávu?Když se to dělá pořádně, dodržují se původní suroviny, zpracování, proses i servis, pak vznikne káva, která se Vám vtiskne do srdce. Ale třeba taky ne :-)
Na rande, na schůzku, pracovní večeři, oslavu, na víno, kávu, zmrzku nebo na večeři?S dětmi, bez dětí, s kamarády, rodinami, sousedy i kolegy. Vždycky se dobře najíte a v klidu posedíte.
caphe.czCaphe - restaurace a kavárna Chotěšov
Rezervace
+420 722 152 588
info@caphe.cz
CÀ PHÊ
U kostela,
Chotěšov
Menu
Poslední šlupky
Dort jako co chcete, nebo co chcete jako dort.
Děláme parádní dorty
Kávička, dortík, děcka pobíhají kolem. Nechte je, Vy máte dortíček.
A kdo je na sladký?
© 2023 caphe.cz Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Created and designed with love and coffee by Mrazici.com