caphe.cz
Email: info@caphe.cz Ca phe - restaurace a kavárna Chotěšov CÀ PHÊ - Restaurace a kavárna Chotěšov Dopřejte si požitek v podobě delikátního jídla a vybraného vína a užijte si večer v jedné z předních chotěšovských restaurací. +420722152588 Česká kuchyně, Asijská kuchyně, Speciality, Tradice, Káva, Drinky, Cukrárna, Dětské hřiště, Gril
Dopřejte si požitek v podobě delikátního jídla a vybraného vína a užijte si večer v jedné z předních chotěšovských restaurací.

Kontakty a rezervace

Kontakt a vouchery

Vouchery Cà phê jsou pro Vás připraveny k zakoupení v hodnotách 500, 2000, 3000 a 5000 Kč.

Darujte svým blízkým jedinečný kulinářský zážitek v restauraci a kavárně Cà phê. Dárkový voucher na naše služby Vám rádi vystavíme na hodnotu dle Vašeho přání. Kontaktujte nás, prosím, pomocí formuláře, emailem nebo telefonicky.

Službami se rozumí strava a nápoje v naší restauraci a kavárně. Nelze směnit za peníze. Uplatňuje se jednorázově. Nečerpaná část propadá (pokud nebude dohodnuto jinak). Voucher je platný pouze s vyznačeným datem platnosti, sériovým číslem a podpisem odpovědné osoby vydavatele.

Kontaktujte nás

Prohlašuji, že jsem byl(a) informován(a) o zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů GDPR). Potvrzuji, že jsem byl(a) s těmito pravidly seznámen(a) a uděluji Provozovateli internetových stránek www.caphe.cz souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v kontaktním formuláři pro účely komunikace, a to do odvolání souhlasu. Před udělením souhlasu jsem byl informován o zpracování v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů GDPR). Více o ochraně osobních údajů zde.
Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.

 

Kontaktní informace

Adresa:

Caphe restaurant
U kostela
Chotěšov

Telefon:

+420 722 152 588

E-mail:

info@caphe.cz
caphe.czCaphe - restaurace a kavárna Chotěšov
Rezervace
+420 722 152 588
info@caphe.cz
CÀ PHÊ
U kostela,
Chotěšov
Menu
Poslední šlupky
Dáme si spolu dobrýho ruma?
Co ještě u nás můžete?
Široké nudle, tenké plátky, hovězí, slepičí...
Phở bò, Phở gà
© 2024 caphe.cz Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Created and designed with love and coffee by Mrazici.com
X
Vážení přátelé, s lehkostí a obrovským nadšením vám oznamujeme, že máme zavřeno. Důvodem však není žádné existenční trápení, ale rekonstrukce okolí a hlavní budovy restaurace. Tvoříme pro vás něco úžasného. Vydržte, prosím. Děkujeme vám za pochopení.